Olesya Motsko
masérka

"Mojí odměnou za dobře odvedenou práci je zlepšení fyzického i duševního stavu mých klientek a klientů, kteří se ke mně pravidelně rádi vrací."

NOVINKA !!!

AJURVÉDSKÁ MASÁŽ

celotělová olejová masáž

KLASICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

 

Klasická masáž dokáže zcela uvolnit nahromaděný stres a povzbudit krevní oběh , zrychlit vylučování odpadních látek z těla a zlepšit prokrvení kůže a podkoží , odblokovat blokádu některých kloubu a pomoct od častých bolesti hlavy.

Velmi účinná je například u lidí se sedavým zaměstnáním , které trápí bolesti zad a šije.

Po této masáži by již neměla následovat žádná náročnější činnost , naopak se doporučuje delší odpočinek vleže.

 

KONTRAINDIKACE: rýma, virová, bakteriální či infekční onemocnění, onemocnění srdce

 

 30 min.     350 Kč

 60 min.     700 Kč

 90 min.     990 Kč

 

 

 

BREUSSOVA MASÁŽ

Regenerační masáž meziobratlových plotének třezalkovým olejem.

„Vynálezcem“ této masáže je Rakušan Rudolf Breuss. Tato masáž podporuje výživu meziobratlových plotének. Pohyblivost těla závisí ve velké míře na stavu plotének. Pomáhají nám při skocích, tlumí nárazy, odpružují páteř. Protože obsahují vysoké procento vody, trpí, když člověk málo pije. Breussova masáž je jemná masáž páteře, která uvolňuje napětí v této oblasti a pomáhá vyživit ploténky. Na výživu se používá třezalkový olej , který ploténky nasávají jako houba vodu.

– regeneruje a vyživuje meziobratlové ploténky – uvolňuje napětí ve svalech podél páteře – uvolňuje energetické bloky – jako prevence před degenerací plotének

 

KONTRAINDIKACE: horečka, záněty, onkologické onemocnění, infekční onemocnění, těhotenství, poruchy krvácivosti, osteoporóza, Bechtěrevova nemoc

 

 40 min: 499 Kč

 

 

 

 

MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A NA FORMOVÁNÍ POSTAVY

 

 

Anticelulitidní ozónová masáž je velmi účinná masáž v boji proti celulitidě. Podporuje vypnutí pokožky , formování postavy a zlepšení kvality pokožky .

Po anticelulitidní masáži se provede zeštíhlující ozónový zábal, který má na celulitidu a kvalitu pokožky pozitivní účinek. První výsledky lze rozpoznat již po 3 procedurách. Pokožka je hladší a viditelné vypnutější. Doporučuje se kúra 10 procedur za sebou.

 

 

KONTRAINDIKACE: infekční onemocnění, záněty, pooperační stav, kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny, křečové žily a cévní onemocnění,těhotenství

 

 

1 procedura: 90 min. 990 Kč

 

 

 

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

 

Masáž lávovými kameny je velmi příjemná a relaxační technika, která využívá nahřátých lávových kamenů. Je velmi účinná při bolestech svalů a při křečích. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Prohřáté tělo dokonale vstřebá jemný mandlový olej, pokožka zůstává po masáži hydratovaná a hebká.

Lávové kameny jsou nahřáté na zhruba 40°C. Nemusíte se ale obávat, že by vás popálily – jako první je bere do rukou masér. Kameny se nejdříve přikládají na energetická centra těla a problematická místa, která prohřejí a uvolní. Poté jsou svaly dále rozmasírovány pomocí kamenů, aby bylo dosaženo úplné relaxace.

 

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Hluboce relaxuje a harmonizuje. Postupně prohřívá celé tělo. Pomáhá detoxikaci organismu. Vyrovnává energii v těle

 

KONTRAINDIKACE: Otevřené rány a modřiny, hypersensitivita na teplo, vysoký krevní tlak, nedávné operace, křečové žíly, infekční onemocnění, kožní infekce, sluneční popáleniny, záněty, těhotenství (možná masáž nohou, rukou, šíje - nižší teploty)

 

 60 min     790 Kč

 90 min   1 090 Kč

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Reflexologie nohy je šetrná a účinná masážní technika, která aktivuje přirozené léčebně sily organismu a přispívá k obnově tělesné i psychické rovnováhy Naše chodidla představuji dokonalou mapu těla , s jejíž pomoci můžeme prostřednictvím aktivních bodu a plošek ovlivňovat funkčni orgánové poruchy. Jemnou tlakovou masáži chodidla dokážeme ulevit od bolesti, podpořit činnost oslabených orgánu , rozproudit tok krve a energie v těle, a celkové tak návěst pocit pohody a harmonie .

Kontraindikace: vysoká teplota, trombóza hlubokých žil, pooperační stav, užívání léku na cukrovku, hypertenzi ( vysoký krevní tlak ) nebo na epilepsií, řídnutí kosti, artritida, po transplantaci orgánu, těhotenství,  plísňová onemocnění nohou

 

 

30 min    350Kč 

60 min    700 Kč 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________

MEDOVÁ DETOXIKAČNÍ MASÁŽ S OKURKOVÝM ZÁBALEM

Medová masáž pomáhá proti stárnutí pleti , nádherně vyhlazuje pokožku . Pokožka je po masáži příjemně hladká . Masáž odvádí nežádoucí škodliviny , které se v organismu hromadí z potravin, ovzduší , léku či kouření .  Aktivní hmaty a jejich směrování stimuluje akupunkturní body na zádech a podporuje vyplavování toxinu . Během masáže začne med obvykle měnit strukturu a proměňovat se v šedavou hmotu. Jakmile je z medu opět „žvýkačka“, tak se med opět smyje a dá se okurkový zábal pro zklidnění pokožky . Med je vhodný aplikovat rovněž na stehna a hýždě, protože pravidelnou masáží dochází k viditelnému úbytku celulitidy. Pokožka se hluboko vyživuje a regeneruje . 


Speciální medová masáž - stehna, hýždě, je vynikající k uvolnění stresu, detoxikaci a krásnému vyhlazení daných partii. Na konci masáže je lehkými tahy vmasírován přírodní olej.  Vaše pokožka se stane velmi příjemnou na dotek i pohlazení . 


Kontraindikace: alergie na med a včelí produkty. 


Záda - 60 min  (aplikace 3 x 20 min + 3 x omytí)                 700 Kč 
Stehna a hýždě - 60 min (aplikace 3x 20 min + 3x omytí)    700 Kč 

 

 

 

AJURVEDSKÁ MASÁŽ

Celotělová olejová masáž je jedním z nejlepších způsobů k povzbuzení toku energie v těle a k uvolnění toxinů a odpadu.Tato masáž nám pomáhá udržovat zdravé tělo, chránit ho před nemocemi a podpůrně působí při jejich léčení. Masáž ochraňuje před stárnutím a jeho následky, pomáhá předcházet únavě způsobené každodenní prací, posiluje imunitní systém a uvolňuje zatížení nervového systému. Pomáhá vyživovat tělo, podporuje dlouhověkost jedince, pomáhá s usínáním. V ajurvédě se doporučuje provádět ji pravidelně.

Vtíráním rostlinného oleje do těla se dodává tělu okamžitý zdroj výživy.

Masírováno je celé tělo včetně hlavy a obličeje. K masáži se používá velké množství přírodního teplého oleje.

Nejpoužívanějším olejem při masáži je olej sezamový, kokosový .

Sezamový olej: tvoří základ Ajurvédské masáže, vynikající regenerační prostředek, otevírá póry, váže na sebe toxiny a těžké kovy, zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky.

Kokosový olej: velice výživný, který se používá hlavně k masáži hlavy. Léčí kožní problémy, jako např. vyrážky, ekzémy, popáleniny a různá plísňová onemocnění.

 

 

Kontraindikace: onkologická onemocnění, vysoký krevní tlak, křečové žíly, těhotenství, zánětlivá onemocnění kloubů, virová onemocnění (chřipka), infekční onemocnění (žloutenka, mononukleóza), cukrovka, otevřené rány.
 

90 min   1390 Kč 

"PŘINÉST PILATES DO BĚŽNÉHO ŽIVOTA."

Sledujte nás na sociálních sítích

  • Facebook - White Circle
  • Instagram

​© 2017